
Тройник 45° AISI 430 нерж/оц d-125/200
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трійник утеплений димохідний (сендвіч) – монтажний елемент системи димоходу. Застосовують трійник для з'єднання горизонтальних та вертикальних ділянок димоходу. Крім цього трійник використовують для чищення та обслуговування димоходу. До того ж він дозволяє без проблем очистити труби з відсіканням накопиченої вологи/конденсату.
Трійники можуть бути виготовлені різної марки сталі, товщиною 0,5 мм, 0,6 мм. З'єднати елементи димоходу між собою можна без додаткових кріплень - "труба в трубу".
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал дымохода | Нержавеющая сталь |
| Толщина материала | 0.5 мм |
| Марка стали дымохода | AISI 430 |
| Количество стенок дымохода | Двустенный |
| Максимальная температура дымовых газов | 450 град. |
| Область применения дымохода | Печи, Камины, Котлы, Вентиляционные системы |
| Состояние | Новое |
| Матеріал утеплення | Базальтова вата PAROC |
| Матеріал зовнішньої труби | Оцинкована сталь 0,5 мм |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр дымохода | 125 мм |
| Внешний диаметр изделия | 200 мм |
| Комплектация | |
| Конденсатоотводчик | Да |
- Цена: 1 929 ₴

