

Бытовой вентилятор Вентс 125 Солид ТН
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Вентилятор Вентс 125 Солід ТН з датчиком вологості обладнаний зворотним клапаном, ця модель працює з низьким рівнем шуму і низьким споживанням. Використовується як витяжний вентилятор для вентиляції ванної, туалету або кухні. Монтується безпосередньо у витяжну шахту, допускається підключення через невелику ділянку гнучкого або пластикового повітропроводу.
Вентилятор включається при перевищенні рівня вологості, виставленого на датчику. Далі вентилятор працює час, який виставлений на таймері та вимикається. Час відключення можна встановити від 2 до 30 хвилин.
Плоскі лицьові грати вентилятора розмірами 180х180 мм.
Технічні характеристики вентилятора
| Параметр | Величина | |
| Напруга, В |
230 |
|
| Частота струму, Гц |
50 |
|
| Споживана потужність, Вт |
18 |
|
| Максимальна витрата повітря, м3/год | 155 | |
| Струм, А |
0,11 |
|
| Рівень шуму на відстані 3 м, dB(A) |
33 |
|
| Вага, кг |
0,75 |
|
| Захист |
IP 44 |
|
| Розмір патрубка, мм |
125 |
|
Розміри

| Розміри | D | B | L | L1 |
| мм | 123,5 | 180 | 85 | 38 |
Опис вентилятора
- Вентилятор може використовуватися постійно або періодично. Двигун забезпечує низьке споживання 18 Вт в годину.
- Корпус, крильчатка і лицьова панель вентилятора виготовлені з інженерного АВС-пластика стійкого до дії ультрафіолету впродовж довгого часу.
- Вентилятор обладнаний зворотним клапаном у вигляді плівки, прикріпленої до патрубка. При роботі вентилятора плівка трохи відкривається і пропускає повітря, що витягається. При вимкненому вентиляторі клапан запобігає попаданню повітря з витяжного каналу в обслуговуване приміщення.
Управління
Вентилятор може управлятися від зовнішнього вимикача(у комплект постачання не входить) або включатися і вимикатися спільно з освітленням від вмикача освітлення.
Вентилятор з таймером активується зовнішнім вимикачем, це може бути вимикач освітлення. Після виключення освітлення вентилятор продовжує працювати ще час виставлений на таймері відключення, яке можна настроїти в діапазоні від 2 до 30 хвилин, і вимкнеться.
Схема підключення
До клемної колодки в цій модифікації вентилятора необхідно підвести наступні дроти:
- пряма фаза до клеми L
- фаза через вимикач світла до клеми S
- нуль до клеми N
Таким чином, для правильної роботи вентилятора до вентилятора необхідно підвести два дроти з фазою, один від вимикача, другий з постійною фазою.
Монтаж вентилятора
Вентилятор монтується безпосередньо у витяжну шахту приміщення квартири. Допускається стельовий монтаж, в цьому випадку до патрубка вентилятора під'єднується гнучкий або пластиковий повітропровід. Інший кінець повітропроводу встановлюється у витяжну шахту. Усі місця стиків і з'єднань необхідно герметизувати за допомогою силікону, хомутів і монтажного скотчу. До поверхні стіни або стелі корпус вентилятора кріпиться за допомогою чотирьох шурупів, які йдуть в комплекті постачання.

Як задати час виключення
Зніміть лицьову кришку вентилятора. Під кришкою ви побачите потенціометр(на малюнку він позначений Toff) для регулювання часу затримки виключення. Для того, щоб виставити час, необхідно скористатися пластиковою викруткою, яка поставляється разом з вентилятором. Не використайте інші предмети для регулювання. При регулюванні не застосовуйте великих зусиль.
Поворот за годинниковою стрілкою збільшує час виключення до 30 хвилин, поворот проти годинникової стрілки зменшує час затримки.
Приклад монтажу

Гарантія
Гарантія на вентилятор - 5 років за умови дотримання правил транспортування, зберігання, монтажу і експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VENTS |
| Страна производитель | Украина |
| Способ установки | Настенный/потолочный |
| Расход воздуха | 155 куб. м/час |
| Уровень шума | 33 дБ |
| Потребляемая мощность | 18 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Вес | 0.75 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Датчик влажности | Да |
| Таймер выключения | Да |
| Размеры | |
| Требуемый диаметр воздуховода | 125 мм |
- Цена: 4 945 ₴

