


Побутовий вентилятор Вентс РО 125
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор Вентс РО 100 Л для туалету, ванни й кухні квартири або будинку. Встановлюється у витяжний канал безпосередньо або через повітропровід. Забезпечує видалення повітря з продуктивністю 174 м3/год, підключається до мережі 220 В.
Технічні характеристики:
| Розмір повітропроводу, який приєднується | 125 | мм |
| Швидкість | 1 | |
| Мінімальна напруга живлення | 220 | В |
| Максимальна напруга живлення | 240 | В |
| Частота мережі живлення | 50/60 | Гц |
| Номінальна потужність | 17.5 | Вт |
| Максимальний струм | 0.117 | A |
| Максимальна витрата повітря | 174 | м3/год |
| Рівень звукового тиску LpA на відстані 3 м | 35 | дБ(А) |
| Вага | 0.74 | кг |
| Мінімальна температура оточуючого повітря | 1 | °С |
| Максимальна температура оточуючого повітря | 45 | °С |
| Клас захисту | IP24 |

| Ø D | Ø D1 | L | L1 |
|---|---|---|---|
| 125 | 172 | 122 | 88 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.74 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 17 Вт |
| Витрата повітря | 174 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 125 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
- Ціна: 1 818 ₴

