

Побутовий вентилятор Вентс 100 МА
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентс 100 МА є побутовим вентилятором з жалюзі, які автоматично закриваються. Призначений для встановлення в стіну або стелю. Особливістю цього вентилятора є те, що при включенні вентилятора жалюзі на лицьових гратах відкриваються, при виключенні вентилятора жалюзі плавно закриваються. Таким чином, перекривається вентиляційний канал при непрацюючому вентиляторі, що запобігає попаданню повітря з вентиляційної шахти всередину обслуговуваного приміщення.
Технічні характеристики
| Параметр | Величина |
| Напруга, В | 220 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 18 |
| Продуктивність, м3/год | 98 |
| Струм, А | 0,085 |
| Швидкість обертання, об/хв | 2300 |
| Рівень шуму на відстані 3 м, дБ(А) | 34 |
| Вага, кг | 0,65 |
| Захист, клас | IP24 |
| Розмір патрубка, мм | 100 |
Креслення і розміри

| Розміри | D | B | B1 | B2 | H | L | L1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| мм | 100 | 165 | 150 | 150 | 150 | 92 | 32 |
Схема підключення
Схема підключення вентилятора без вбудованого вимикача до мережі

Застосування
- Постійна або періодична витяжна вентиляція санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
- Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами.
- Переміщення малої і середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опорі вентиляційної системи.
- Для монтажу з повітропроводами 100 мм.
Конструкція
- Сучасний дизайн і естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора і термін служби двигуна.
- Вентилятор обладнаний пристроєм, які забезпечує плавне відкривання і закривання автоматичних жалюзі, запобігаючих зворотній тязі.
- Клас захисту IP 24.
Двигун
- Надійний двигун з низьким енергоспоживанням.
- Призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
Управління
Ручне:
- Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач в постачання не входить.
- Вентилятор управляється за допомогою вбудованого шнуркового вимикача "B". При стельовому монтажі вентилятора опція не використовується.
- Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою регулятора РС-1-300 (див. Електричне приладдя). Вентилятори можуть підключатися відразу по декілька одиниць до одного регулюючого пристрою.
Автоматичне:
- За допомогою електронного блоку управління БУ- 1-60 (див. Електричне приладдя). Блок управління поставляється окремо.
- За допомогою таймера "Т" (вбудований регульований таймер затримки виключення дозволяє вентилятору працювати в течії від 2 до 30 хв. після зупинки його вимикачем).
- За допомогою датчика вологості і таймера ТН (якщо вологість в приміщенні перевищить встановлене на датчику значення 60-90%, то вентилятор автоматично включиться і продовжить роботу до тих пір, поки вологість не прийде в норму; далі вентилятор відпрацьовує час, встановлений на таймері і вимикається).
- За допомогою датчика руху і таймера "ТР" (якщо датчик виявить рух в зоні своєї дії, то вентилятор автоматично включиться і продовжить роботу по таймеру від 2 до 30 хв). Дальність виявлення до 4 метрів, (кут виявлення макс. 100°).
Монтаж
- Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
- При видаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів. Приєднання повітропроводу до вихідного фланця вентилятора здійснюється за допомогою хомута.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.
- Укорочений патрубок завдовжки 60 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 98 куб.м/год |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Автоматичні жалюзі | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
- Ціна: 1 862 ₴

