

Побутовий вентилятор Вентс 150 МАТ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентс 150 МАТ є вентилятором обладнаний таймером затримки відключення.
Після відключення вмикача вентилятор Вентс 150 МАТ продовжує працювати впродовж часу, заданого таймером від 2 до 30 хвилин. Найчастіше такі вентилятори встановлюють в приміщеннях санвузла і ванни. У туалеті, як правило, час затримки виставляють до 5 хвилин, у ванні до 30 хвилин. Слід зазначити, що цей вентилятор має досить велику продуктивність, тому ця модель призначена для витяжної вентиляції приміщень великої площі, наприклад ванних кімнат або туалетів від 10 метрів квадратних.
Технічні характеристики
| Параметр | Величина |
| Напруга, В | 220 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 26 |
| Продуктивність, м3/год | 295 |
| Струм, А | 0,13 |
| Швидкість обертання, об/хв | 2400 |
| Рівень шуму на відстані 3 м, дБ(А) | 39 |
| Вага, кг | 1,02 |
| Захист, клас | IP24 |
| Розмір патрубка, мм | 150 |
Креслення і розміри

| Розміри | ∅D | B | B1 | B2 | H | L | L1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| мм | 150 | 212 | 196 | 150 | 195 | 114 | 33 |
Як працює вентилятор з таймером
Вентилятор з таймером активується зовнішнім вимикачем, це може бути вимикач освітлення.
Схема підключення

Застосування
- Постійна або періодична витяжна вентиляція санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
- Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами.
- Переміщення малої і середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опорі вентиляційної системи.
- Для монтажу з повітропроводами 150 мм.
Конструкція
- Сучасний дизайн і естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора і термін служби двигуна.
- Вентилятор обладнаний пристроєм, які забезпечує плавне відкривання і закривання автоматичних жалюзі, запобігаючих зворотній тязі.
- Клас захисту IP 24.
Двигун
- Надійний двигун з низьким енергоспоживанням.
- Призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
Монтажні особливості
- Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
- При видаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів. Приєднання повітропроводу до вихідного фланця вентилятора здійснюється за допомогою хомута.li>
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 295 куб.м/год |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 26 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.02 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Автоматичні жалюзі | Так |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
- Ціна: 3 897 ₴

