


Побутовий вентилятор Вентс РО 100 Л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Вентилятор Вентс РО 100 Л на підшипниках для туалету, ванни й кухні квартири або будинку. Встановлюється у витяжний канал безпосередньо або через повітропровід. Забезпечує видалення повітря з продуктивністю 92 м3/год, підключається до мережі 220 В.
Технічні характеристики
| Параметр | Величина |
| Напруга, В | 220 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Максимальна потужність, Вт | 14 |
| Продуктивність, м3/год | 92 |
| Струм, А | 0,090 |
| Швидкість обертів, хв-1 | 2300 |
| Рівень шуму на відстані 3 м, дБ(А) | 33 |
| Вага, кг | 0,60 |
| Захист, клас | IP34 |
| Розмір патрубка, мм | 100 |
Габаритні розміри

| Розміри | ∅D | ∅D | L | L1 |
| мм | 100 | 172 | 121 | 88 |
Конструкція
- Плоска кругла лицьова панель
- Корпус і крильчатка вентилятора виготовлені з інженерного пластику АБС. Матеріал стійкий до ушкоджень, ультрафіолету.
- Аеродинамічна форма крильчатки зменшує споживання і збільшує термін служби
- Клас захисту IP 34.
- Двигун на підшипниках обладнаний захистом від перегрівання
Як управляти
Вентилятор можна включати:
- за допомогою стандартного вимикача, наприклад поєднаного з освітленням
- за допомогою регулятора РС-1-300, який може включати вентилятор, змінювати його продуктивність і вимикати
Допускається підключення до одного регулятора декількох вентиляторів. У такому разі продуктивність роботи підключених вентиляторів регулюватиметься одночасно.
Вмикачі та регулятори купуються окремо.
Як встановлювати
Вентилятор можна встановити безпосередньо в отвір вентиляційної шахти або за допомогою невеликого повітропроводу. Допускається монтаж в стелю. При видаленому монтажі усі стики необхідно герметизувати за допомогою герметика, хомутів.
Як обслуговувати
Побутові вентилятори вимагають періодичного сервісного обслуговування. Обслуговування полягає в періодичній перевірці стану клемного з'єднання, очищення крильчатки й корпусу вентилятора. Очищення пластикових деталей необхідно робити за допомогою м'якої тканини та мильного розчину. Після очищення дати деталям висохнути.
Усе сервісне обслуговування проводиться при вимкненому живленні.
Гарантія
Виробник гарантує нормальну роботу упродовж 5 років з моменту продажу за умови правил транспортування, зберігання, монтажу й експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Витрата повітря | 92 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 100 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
- Ціна: 2 041 ₴

