
Побутовий вентилятор Вентс 100 ПФ Л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор Вентс 100 ПФ Л на підшипниках використовується для витяжної вентиляції приміщень побутового і комерційного призначення. У цій моделі використовується двигун на підшипниках, що збільшує загальний термін служби вентилятора.
Технічні характеристики
| Параметр | Величина |
| Напруга, В | 220 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Максимальна потужність, Вт | 14 |
| Продуктивність, м3/год | 98 |
| Струм, А | 0,085 |
| Швидкість обертання, об/хв | 2300 |
| Рівень шуму на відстані 3 м, дБ(А) | 34 |
| Вага, кг | 0,47 |
| Захист, клас | IP34 |
| Розмір патрубка, мм | 100 |
Габаритні розміри

| Розміри | ∅D | ∅D1 | L | L1 |
| мм | 100 | 141 | 104 | 13 |
Схема підключення
Застосування
- Постійна або періодична витяжна вентиляція санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
- Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами.
- Переміщення малої і середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опорі вентиляційної системи.
- Для монтажу з повітропроводами 100 мм.
Конструкція
- Сучасний дизайн і естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора і термін служби двигуна.
- Захисна сітка від комах.
- Клас захисту IP 34.
Двигун
- Надійний двигун з низьким енергоспоживанням.
- Призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
Управління
Ручне:
- Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач в постачання не входить.
- Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою регулятора РС-1-300 (див. Електричне приладдя). Вентилятори можуть підключатися відразу по декілька одиниць до одного регулюючого пристрою.
Автоматичне:
- За допомогою електронного блоку управління БУ- 1-60 (див. Електричне приладдя). Блок управління поставляється окремо.
Монтажні особливості
- Вентилятор Вентс 100 ПФ Л на підшипниках встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
- При видаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів. Приєднання повітропроводу до вихідного фланця вентилятора здійснюється за допомогою хомута.i>
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.
Приклад монтажу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.47 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Витрата повітря | 98 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 100 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
- Ціна: 2 274 ₴



