


Вентилятор Домовент 150 ВКО
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Вентилятор 150 ВКО застосовуються для постійної або періодичної вентиляції приміщень.
Працюють на приплив або витяжку повітря, залежно від варіанту встановлення вентилятора.
Застосовуються в системах вентиляції з малим опором для переміщення малих та середніх потоків повітря на невеликі відстані. Монтуються із системами ПВХ або гнучких каналів.
Корпус та крильчатка виготовляються з високоякісного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету. Ступінь захисту IP X4.
Двигун з низьким енергоспоживанням. Двигун може працювати безперервно, обладнаний захистом від перегріву і не вимагає обслуговування.
Керування ручне (від зовнішнього вимикача або за допомогою тиристорного регулятора) або автоматичне (за допомогою електронного блоку керування).
Встановлюється в канал діаметром 150 мм.
Під час монтажу з гнучкими повітропроводами кріпиться за допомогою хомутів. Для збільшення напору повітря можливо встановити два вентилятори послідовно.
Розміри Домовент 150 ВКО, мм:

| D | 150 |
| D1 | 154 |
| L | 108 |
| L1 | 46 |
Технічні характеристики:
| Напруга, В: | 220-240 |
| Частота струму, Гц: | 50 |
| Потужність, Вт: | 24 |
| Продуктивність, м3/год.: | 290 |
| Рівень шуму, дБ(А) 3м: | 40 |
Домовент 150 ВКО — це ефективний і недорогий варіант для побутової витяжної вентиляції в приміщеннях середнього та великого розміру (кухні, ванні кімнати, комори, невеликі комерційні приміщення). Його переваги — проста установка, надійна робота, достатня продуктивність (до 292 м³/год) та сумісність з круглими повітроводами діаметром 150 мм. Не має складної електроніки, тому відзначається високою надійністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Витрата повітря | 290 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
- Ціна: 770 ₴

