


Вентилятор Домовент 100 ВКО турбо
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Вентилятор 100 ВКО турбо застосовуються для постійної або періодичної вентиляції приміщень.
Працюють на приплив або витяжку повітря, залежно від варіанту встановлення вентилятора.
Застосовуються в системах вентиляції з малим опором для переміщення малих та середніх потоків повітря на невеликі відстані. Монтуються із системами ПВХ або гнучких каналів.
Корпус та крильчатка виготовляються з високоякісного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету. Ступінь захисту IP X4.
Двигун з низьким енергоспоживанням. Двигун може працювати безперервно, обладнаний захистом від перегріву і не вимагає обслуговування.
Керування ручне (від зовнішнього вимикача або за допомогою тиристорного регулятора) або автоматичне (за допомогою електронного блоку керування).
Встановлюється в канал діаметром 100 мм.
Під час монтажу з гнучкими повітропроводами кріпиться за допомогою хомутів. Для збільшення напору повітря можливо встановити два вентилятори послідовно.
Розміри Домовент 100 ВКО турбо, мм:

| D | 100 |
| D1 | 104 |
| L | 91 |
| L1 | 31 |
Технічні характеристики:
| Напруга, В: | 220-240 |
| Частота струму, Гц: | 50 |
| Потужність, Вт: | 16 |
| Продуктивність, м3/год.: | 135 |
| Рівень шуму, дБ(А) 3м: | 37 |
Домовент 100 ВКО Турбо — це потужний і надійний витяжний вентилятор, який забезпечує покращену вентиляцію завдяки підвищеній продуктивності. Його доцільно використовувати в умовах, де потрібне більш інтенсивне видалення вологи чи повітряних забруднень. Вентилятор є оптимальним вибором для тих, кому потрібна посилена витяжка у стандартному корпусі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Витрата повітря | 135 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
- Ціна: 548 ₴

