

Побутовий вентилятор Вентс 125 Ейс Т Л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Вентилятор Вентс 125 Ейс Т Л пониженим рівнем шуму використовується для витяжної вентиляції приміщень санвузла, ванної кімнати і кухні. Використовується спільно з дизайнерськими плоскими лицьовими гратами. Ця модель обладнана таймером затримки вимкнення та двигуном на підшипнику.
Вентилятор встановлюється у вентиляційну шахту безпосередньо або через невеликий по довжині повітропровід перерізом 125 мм. Також допускається монтаж в підвісну стелю.
Вентилятор використовується з декоративною панеллю, яка встановлюється на стойки. Видалення повітря відбувається через щілину між лицьовою панеллю і корпусом вентилятора.
Вентилятор включається за допомогою зовнішнього вимикача (може бути вмикач світла). Після припинення подачі напруги від вимикача вентилятор вимикається не відразу, а через деякий час за таймером. Час затримки можна встановити від 2 до 30 хвилин.

Панелі з номером 180 мають габаритний розмір 180х180 мм
Технічні характеристики
| Параметр | Величина |
| Напруга, В | 220 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Максимальна потужність, Вт | 17 |
| Витрата повітря, м3/год | 160 |
| Струм, А | 0,11 |
| Швидкість обертів, хв-1 | 2200 |
| Рівень шуму на відстані 3 м, дБ(А) | 32 |
| Захист, клас | IP24 |
| Розмір патрубка, мм | 125 |
Габаритні розміри

| Розміри | ∅D | A | B | L |
| мм | 124 | 180 | 158 | 122 |
Довжина патрубка 85 мм
Застосування
- Постійна або періодична витяжна вентиляція санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
- Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами.
- Переміщення малої і середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опорі вентиляційної системи.
- Для монтажу з повітропроводами 125 мм
Конструкція
- Вентилятор обладнаний зворотним клапаном спеціальної конструкції для відвертання зворотного потоку повітря при непрацюючому вентиляторі.
- Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує високу продуктивність з низьким рівнем шуму 32 дБА.
- Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Лицьова панель виготовлена з оргскла.
- Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора і термін служби двигуна.
- Клас захисту IP 24.
Двигун
- Надійний двигун з низьким енергоспоживанням.
- Призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
Вентилятор з таймером активується зовнішнім вимикачем, це може бути вимикач освітлення.
Схема підключення

До клемної колодки в цій модифікації вентилятора необхідно підвести наступні дроти:
- пряма фаза до клеми L
- фаза через вимикач світла до клеми LT
- нуль до клеми N
Монтажні особливості
- Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
- Можливе використання гнучких повітропроводів. Приєднання повітропроводу до вихідного фланця вентилятора здійснюється за допомогою хомута.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.
Приклад монтажу

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 160 куб.м/год |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Споживана потужність | 17 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 125 мм |
- Ціна: 2 905 ₴

